SJÅFØRER AVDELING STAVANGER

Asbjørn

Asbjørn Bragstad
Stilling: Daglig Leder og Styreformann
Tlf +47 93 01 19 89
E-post: asbjorn.bragstad@bb-transport.no

Bea Nilsen

Bea Nilsen
Stilling: Administrasjons medarbeider
Tlf: + 47 94 02 45 83
E-post: bea.nilsen@bb-transport.no

Ole Tafjord

Ole Tafjord
Stilling: Sjåfør
Tlf +47 93 23 52 35
E-post: ole.tafjord@bb-transport.no

Stig Gjersdal

Stig Gjersdal
Stilling: Sjåfør / Driftsleder avd. lastebil.
Tlf +47 98 21 38 60
E-post: stig.gjersdal@bb-transport.no

Jan Arne Andersen

Jan Arne Andersen
Stilling: Sjåfør / Driftsleder avd. budbil
Tlf +47 98 21 38 63
E-post:jan.arne.andersen@bb-transport.no

Helge Seldal

Helge Seldal
Stilling: Sjåfør
Tlf +47 97 63 73 58
E-post: helge.seldal@bb-transport.no

Xi Tran

Xi Tran
Stilling: Sjåfør
Tlf + 47 98 21 38 61
E-post: xi.tran@bb-transport.no

Trond Sondre Torkeldsen

Trond Sondre Torkeldsen
Stilling: Sjåfør
Tlf + 47 98 21 38 62
E-post: trond.sondre.torkeldsen@bb-transport.no

Arne Dirdal

Arne Dirdal
Stilling: Sjåfør
Tlf +47 41 43 73 92

Hyginus Obidiegwu

Hyginus Obidiegwu
Stilling: Sjåfør
Tlf: +47 96 73 03 72

Stephen Billy Noah

Stephen Billy Noah
Stilling: Sjåfør
Tlf: +47 48 19 58 65

Kenneth Rønneberg

Kenneth Rønneberg
Stilling: Sjåfør
Tlf +47 90 57 16 57

Jørgen Torgersen

Jørgen Torgersen
Stilling: Sjåfør
Tlf: + 47 40 53 91 33

Stein Erik Bugge

Stein Erik Bugge
Stilling: Sjåfør
Tlf: + 47 97 16 37 55

B&B Transport

Jan Olav Jacobsen
Stilling: Sjåfør
Tlf: + 47 97 14 92 40

Giedrius Tamulis

Giedrius Tamulis
Stilling: Sjåfør
Tlf:+47 48 61 97 57

Vasil Kutin

Vasil Kutin
Stilling: Sjåfør
Tlf: + 47 95 01 94 46

Bernt Meling

Bernt Meling
Stilling: Sjåfør
Tlf: + 47 40 03 49 18

Georgios Stogiann

Georgios Stogiann

Stilling: Sjåfør

SJÅFØRER AVDELING HAUGESUND

Richard med BB genser

Richard Møller
Stilling: Driftsleder Haugesund/sjåfør
Tlf: +47 982 13 865
E-post: Richard.moller@bb-transport.no

Glenn - med BB genser

Glenn Aune Andersen
Stilling: Teamleder Haugesund/Sjåfør
Tlf:+47 982 13 864

E-post: glenn.andersen@bb-transport.no

Sigrid- med BB genser

Sigrid Marud Lauridsen
Stilling: Sjåfør
Tlf:+47 977 46 694

 

Mads-med BB genser

Mads Naley Midtbø
Stilling: Sjåfør
Tlf:+47 94 01 95 86

E-post: mads.naley@bb-transport.no

Raymond- med BB genser

Raymond Vilhelmsen
Stilling: Sjåfør
Tlf:+47 459 65 282

Er du interessert i å tjene ekstra penger i Julen?

B&B-Transport AS trenger hvert år ekstrasjåfører til julen i uke 51
Arbeidet består i å kjøre ut innpakkede blomster fra vårt lager til privatadresser i Stavanger og Sandnes.

Arbeidet starter fra kl.09.00 til kl.22.00 hver dag i uke 51, du bestemmer selv hvor mye du vil/kan arbeide.
Har du egen bil (pizzabil/stasjonsvogn) kan du tjene mellom kr.1000,- og 3000,- per dag.
Du trenger kanskje kartbok/Gps for å finne frem effektivt?
For nærmere informasjon, ta kontakt med driftsleder for bud avdeling Jan A. Andersen på
Tlf: 982 13 863.
Eller på e-post, jan.arne.andersen@bb-transport.no